AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

Lajme

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   Ami nuk është shtatzënë 0Angel_Dreams462Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 30, 2011 10:31 pm
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Paris Hilton me një Ferrari: Kam punuar fort, e meritoj  0Angel_Dreams408Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 30, 2011 10:30 pm
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   E perbashketa qe lidh, Lulëzim Bashen me Noizyn 0Angel_Dreams401Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 30, 2011 10:28 pm
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Longoria e lumtur me vëllanë e Penelope Cruz 0Angel_Dreams417Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 30, 2011 10:27 pm
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Greta Koçi ia sjell PD-së 350 të rinj 0Angel_Dreams419Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 30, 2011 10:25 pm
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Ardit Gjebrea: Biri Im Do Ze Vendin Tim tek “Kenga Magjike”…  0Angel_Dreams422Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 30, 2011 10:23 pm
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Orinda Huta së shpejti me këngë të re 0Angel_Dreams425Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 30, 2011 10:21 pm
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Isi Topçiu, bukuroshja shqiptare që po çmend Amerikën dhe Azinë 0Angel_Dreams400Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 30, 2011 10:19 pm
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Pattinson: Do të vdisja për dashuri  0Angel_Dreams415Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 30, 2011 10:17 pm
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Nuk bënte seks me gruan, gjykata e dënon me 10 mije € gjobë  0Angel_Dreams531Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 30, 2011 10:13 pm
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Transplanti, gishti i madh i këmbës në dorë  0AlbSpace Staff380Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 30, 2011 5:50 pm
nga AlbSpace Staff
Asnjë mesazh i ri   “Plehrat”, kërkesë për referendum pranë KQZ-së  0AlbSpace Staff459Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 30, 2011 5:46 pm
nga AlbSpace Staff
Asnjë mesazh i ri   Ndahet nga jeta Leka Zogu  0AlbSpace Staff570Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 30, 2011 5:43 pm
nga AlbSpace Staff
Asnjë mesazh i ri   Ekonomia në apati, BSH ul normën bazë në 4.75% 0AlbSpace Staff411Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 30, 2011 5:40 pm
nga AlbSpace Staff
Asnjë mesazh i ri   CEZ: Rritje të çmimit, ose zgjidhje të borxhit ndaj KESH 0AlbSpace Staff364Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 30, 2011 5:38 pm
nga AlbSpace Staff

Lajme

   
ForumTematMesazhet
Asnjë mesazh i ri
Moderator: Red_scorpion

3434Wed Nov 30, 2011 8:03 am
Angel_Dreams Shkodër/ Humb jetën aksidentalisht një elekriçist
Asnjë mesazh i ri

2727Sat Nov 26, 2011 9:48 pm
AlbSpace Staff Hilari Klinton uron shqiptarët për Pavarësinë
Asnjë mesazh i ri
Moderator: Red_scorpion

22Mon Jun 08, 2009 1:40 pm
Admin Kriza e idealit estetik
Asnjë mesazh i ri
Moderatorët: BeRaTsI_ZeMeR, Red_scorpion

1515Sat Nov 26, 2011 6:10 pm
AlbSpace Staff Diamanti, guri që “çmend” gratë
Asnjë mesazh i ri
Moderator: Red_scorpion

22Mon Jun 08, 2009 1:45 pm
Admin Britney enderron te takoje mbretereshen
Asnjë mesazh i ri
Moderator: Red_scorpion

24Tue Aug 18, 2009 10:07 pm
Angel_Dreams Interneti, “ilaci” cudiberes per pagjumesine
Asnjë mesazh i ri
Moderatorët: BeRaTsI_ZeMeR, Red_scorpion

22Mon Jun 08, 2009 1:47 pm
Admin Karvajo dhe Tiago festojne triumfin ne lokalet e Tiranes
Asnjë mesazh i ri

33Fri Nov 25, 2011 4:09 pm
Angel_Dreams Hakeri dëmton NASA-n me gjys milion dollare
Asnjë mesazh i ri

77Fri Nov 25, 2011 11:13 pm
Angel_Dreams Ekspertët: Duhet ligj për mbrojtjen e kapitalit vendas

Moderator
Moderators
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë

Ora është Tue Dec 11, 2018 6:05 pm