AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Longoria e lumtur me vëllanë e Penelope Cruz

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Longoria e lumtur me vëllanë e Penelope Cruz

  Mesazh  Angel_Dreams prej Wed Nov 30, 2011 10:27 pm

  Aktorja Eva Longoria për herë të parë ka folu publikisht rreth lidhjes së saj me vëllanë e Penelope Cruz, Eduardo.

  Ylli i serialit “Desperate Housewives” duke folur për versionin spanjoll të revistës Vanity Fair ka pranuar se është e lumtur që e ka gjetur këngëtarin, i cili është dhjetë vjet më i ri se ajo.

  Ajo ka thënë se hyrja e Eduardos në jetën e saj nuk e ka lejuar që ta vajtojë shkurorëzimin nga basketbollisti Tony Parker, të cilin e braktisi pasi po e tradhtonte.

  “Duhej të isha e nevrikosur, e pikëlluar dhe e lënduar kur janë në pyetje lidhjet, mirëpo nuk kam qenë. Kam pasur fatin që e kam gjetur Edun”, ka treguar Eva.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:42 am