AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Interneti, “ilaci” cudiberes per pagjumesine

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Interneti, “ilaci” cudiberes per pagjumesine

  Mesazh  Admin prej Mon Jun 08, 2009 1:46 pm

  Studimet e fundit kanë treguar se përdorimi i tejzgjatur i dispozitivëve hi-tech influencojnë sekrecionin endogjen të melatoninës, hormonit që rregullon gjumin dhe se shumë orë para kompjuterit sjellin pagjumësi. Por realiteti mund të bazohet kurrë vetëm në njërën anë të medaljes dhe në mënyrë...

  _LOTI_

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 2
  Join date : 03/07/2009

  Re: Interneti, “ilaci” cudiberes per pagjumesine

  Mesazh  _LOTI_ prej Tue Aug 18, 2009 10:00 pm

  e ca hoqe trurrin ti me kete forrum mua lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Re: Interneti, “ilaci” cudiberes per pagjumesine

  Mesazh  Angel_Dreams prej Tue Aug 18, 2009 10:07 pm

  hahahha
  Avash re se na zgjove kalamojt nga gjumi Razz
  Thash Nga Plasi My Mesazh Ketej. kisha Nja 2 Muaj Pa ja degjuar zerin NeWaGe-se
  hahaa
  ilace jan re aman

  ilac kinez

  Sponsored content

  Re: Interneti, “ilaci” cudiberes per pagjumesine

  Mesazh  Sponsored content


   Ora është Tue Dec 11, 2018 7:09 pm