AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

Aktualitet

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   Shkodër/ Humb jetën aksidentalisht një elekriçist  0Angel_Dreams436Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 30, 2011 8:03 am
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Gjirokastër/ Vetëplagoset aksidentalisht një gjuetar, më pas humb jetën nga hemoragjia  0Angel_Dreams390Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 30, 2011 8:02 am
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Tiranë/ Një 22 vjeçar plagoset me thikë në “Rrugën e Elbasanit”  0Angel_Dreams396Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 30, 2011 8:00 am
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Shkëndi elektrike, digjen shtëpia e dyqani 0AlbSpace Staff434Shiko mesazhin e fundit prej Sat Nov 26, 2011 9:49 pm
nga AlbSpace Staff
Asnjë mesazh i ri   Trafiku ajror rrezikon te bllokohet  0AlbSpace Staff388Shiko mesazhin e fundit prej Sat Nov 26, 2011 9:47 pm
nga AlbSpace Staff
Asnjë mesazh i ri   Aksident i rëndë në Bulqizë dhe një tjetër në Tiranë-Durrës  0AlbSpace Staff419Shiko mesazhin e fundit prej Sat Nov 26, 2011 9:46 pm
nga AlbSpace Staff
Asnjë mesazh i ri   Filmat më të “piratuar” të vitit 2011  0AlbSpace Staff406Shiko mesazhin e fundit prej Sat Nov 26, 2011 9:39 pm
nga AlbSpace Staff
Asnjë mesazh i ri   Vajza 15 vjeçare bie në dashuri përmes Facebook-ut dhe përfundon në prostitutë 0AlbSpace Staff378Shiko mesazhin e fundit prej Sat Nov 26, 2011 9:30 pm
nga AlbSpace Staff
Asnjë mesazh i ri   Tjetër paralajmërim i Majave: Fundi i botës në vitin 2012 0AlbSpace Staff404Shiko mesazhin e fundit prej Sat Nov 26, 2011 6:12 pm
nga AlbSpace Staff
Asnjë mesazh i ri   Renditja e People, meshkujt me bustin më të bukur  0AlbSpace Staff1792Shiko mesazhin e fundit prej Sat Nov 26, 2011 5:22 pm
nga AlbSpace Staff
Asnjë mesazh i ri   Letersia Shqipietare tashme edhe ne "AlbSpace" 0Angel_Dreams420Shiko mesazhin e fundit prej Sat Nov 26, 2011 12:20 am
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Përkujtohet në Berat, 25-vjetori i krijimit të Muzeut “Onufri”  0Angel_Dreams387Shiko mesazhin e fundit prej Fri Nov 25, 2011 11:39 pm
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   “Tirana East Gate”, ngjarja më e madhe në historinë e tregut të Shqipërisë 0Angel_Dreams420Shiko mesazhin e fundit prej Fri Nov 25, 2011 11:31 pm
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Infeksionet spitalore, mjekët nuk lajnë duart 0Angel_Dreams368Shiko mesazhin e fundit prej Fri Nov 25, 2011 11:09 pm
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Aksidenti i djeshëm në Krujë, vdes sot 15-vjeçarja  0Admin370Shiko mesazhin e fundit prej Fri Nov 25, 2011 10:27 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Zjarr në universitetin “Eqerem Çabej”, asnjë të lënduar 0Admin389Shiko mesazhin e fundit prej Fri Nov 25, 2011 10:22 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Durrës, qëllohet me plumb hidrauliku 45 vjecar, kapet autori  0Admin366Shiko mesazhin e fundit prej Fri Nov 25, 2011 10:20 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Pogradec/ Ndalohet një 23 –vjecar , plagosi me thikë një shtetas  0Admin373Shiko mesazhin e fundit prej Fri Nov 25, 2011 10:19 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Vëzhgimi/ Sheshi “Skënderbej”, si është lehtësuar trafiku  0Admin381Shiko mesazhin e fundit prej Fri Nov 25, 2011 10:17 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Kukësi, një orë ujë në ditë  0Admin355Shiko mesazhin e fundit prej Fri Nov 25, 2011 10:15 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Aksident rrugor, dy policë në gjendje të rëndë  0Admin385Shiko mesazhin e fundit prej Fri Nov 25, 2011 10:13 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Dy adoleshentë 18 dhe 15 vjeç, janë përleshur me thika  0Admin399Shiko mesazhin e fundit prej Fri Nov 25, 2011 10:10 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Dhjetë programet antivirus më të mira  0Angel_Dreams378Shiko mesazhin e fundit prej Fri Nov 25, 2011 4:06 pm
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Incident ndëretnik midis nxënësve në Maqedoni  0Angel_Dreams369Shiko mesazhin e fundit prej Fri Nov 25, 2011 3:56 pm
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Legalizime 0Admin373Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 23, 2011 9:10 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Lamtumirë shesh e Skënderbe!  0Angel_Dreams390Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 23, 2011 8:34 pm
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Pune pleherash!  0Angel_Dreams382Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 23, 2011 8:28 pm
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   " Antiamerikanizmi " Nje shpifje kunder lirise se kritikes 0Angel_Dreams328Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 23, 2011 7:33 pm
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Sabri Godo shtrohet në spital  0Angel_Dreams342Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 23, 2011 7:28 pm
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Lac, ekzekutohet me armë një shtetas  0Angel_Dreams354Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 23, 2011 6:44 pm
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Tete te plagosur ne Tirane dhe Elbasan 0Angel_Dreams472Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jul 08, 2009 3:39 pm
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Rikthehet vera me te nxehtin 38 grade Celsius 0Angel_Dreams467Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jul 08, 2009 3:38 pm
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Alarm per bombe ne ambasaden shqiptare 0Admin443Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jun 08, 2009 1:31 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Burri me shfrytezoi si prostitute 0Admin414Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jun 08, 2009 1:25 pm
nga Admin
Moderator
Red_scorpion
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë

Ora është Wed Jan 16, 2019 6:17 am