AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Orinda Huta së shpejti me këngë të re

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Orinda Huta së shpejti me këngë të re

  Mesazh  Angel_Dreams prej Wed Nov 30, 2011 10:21 pm

  Këngëtarja nga Shqipëria, Orinda Huta, pas një pauze në muzikë sërish do të vijë me këngë të re.

  Do të jetë pikërisht festivali i madh në RTSH-së vendi ku Orinda do t’i rikthehet skenës, shkruan “Kosova Sot”, dhe se ajo është duke u përgatitur që një kohë që paraqitet sa më bukur në këtë festival.

  Nuk është bërë e ditur ndonjë detaj i këngës e as se çfarë zhanri të muzikës kësaj radhe do të konkurrojë këngëtarja Orinda Huta.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:58 am