AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Nuk bënte seks me gruan, gjykata e dënon me 10 mije € gjobë

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Nuk bënte seks me gruan, gjykata e dënon me 10 mije € gjobë

  Mesazh  Angel_Dreams prej Wed Nov 30, 2011 10:13 pm

  PARIS – Nuk e ka tradhtuar e as mashtruar bashkëshorten e tij, por është i detyruar të divorcohet dhe t’i paguajë asaj një dëmshpërblim prej 10 mijë eurosh, për shkak se nuk ka përmbushur detyrimet e tij si bashkëshort në shtrat.

  Vendimi i dhënë nga Gjykata e Apelit në Aix-en-Provence ka ndezur një debat të fortë në Francë.

  Gjykata vendosi që burri i martuar prej 20 vjetësh, të paguajë shumën e 10 mijë eurove për bashkëshortën e tij, pasi u shpall fajtor për mungesën e raporteve seksuale prej shumë vitesh. Gjykata i dha të drejtë gruas, e cila pretendon se bashkëshorti i saj shtirej si i sëmurë, për të shmangur çdo kontakt me të.

  Trupi gjykues hodhi poshtë pretendimet e palës mbrojtëse e cila justifikoi mungesën e seksit mes çiftit me faktin që i pandehuri kishte probleme me shëndetin dhe lodhej shumë në punë.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:59 am