AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Karvajo dhe Tiago festojne triumfin ne lokalet e Tiranes

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Karvajo dhe Tiago festojne triumfin ne lokalet e Tiranes

  Mesazh  Admin prej Mon Jun 08, 2009 1:47 pm

  Fitorja me Shqipërinë i ka lehtësuar portugezët, që mund të vazhdojnë të ëndërrojnë kualifikimin në Kupën e Botës 2010. Rezultati i arritur me shumë mundim ka bërë që disa prej yjeve të skuadrës së Kueiroz të dalin nëpër klubet e natës së Tiranës, që të festonin rezultatin. Në zonën e...

   Ora është Tue Dec 11, 2018 6:05 pm