AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  E perbashketa qe lidh, Lulëzim Bashen me Noizyn

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  E perbashketa qe lidh, Lulëzim Bashen me Noizyn

  Mesazh  Angel_Dreams prej Wed Nov 30, 2011 10:28 pm

  Shumë pak vetë e dinë që Lulëzim Basha e konsideron Noizyn ndër artistët e tij më të preferuar, por edhe Noizy gjithashtu e ka pikë të dobët kryetarin e Bashkisë së Tiranës.

  Do të thoni ju se cila është e përbashkëta që i lidh këta të dy: asgjë më shumë sesa janë patriotë, pra kanë lindur dhe janë rritur për një periudhë në Dibër, që të dy këndojnë referenin “O malet e Dibrës”. Pra duket se rrënjet e origjinës i lidhin ata kaq fort me njëri-tjetrin, prandaj edhe gjatë koncertit të një ditë me parë me rastin e 99 vjetorit të Pavarësisë ata kanë vendosur që të kenë një kujtim, pra të zyrtarizojnë miqësinë e tyre në publik.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:51 am