AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Ami nuk është shtatzënë

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Ami nuk është shtatzënë

  Mesazh  Angel_Dreams prej Wed Nov 30, 2011 10:31 pm

  Këto ditë nëpër media ishte shkruar se Ami dhe Ermali pritet të bëhen prindër. Por çifti ka hedhur poshtë këto thashetheme.


  Ata kanë sqaruar se gjithë thashethemet janë ngritur gjatë finales së “Këngës Magjike” ku prezantuesja u shfaq e veshur me një fustan të gjerë, dhe kishte ngjallë dyshime për një shtatzëni të mundshme. Por ata kanë reaguar duke thënë se këto nuk janë të vërteta.
  Ami dhe Ermali përveç në jetën e përditshme do të ribashkohen edhe një herë në prezantimin e spektaklit “Dancing with the stars”, pas suksesit që shijuan në edicionin e vjetshëm.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:13 am