AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Pattinson: Do të vdisja për dashuri

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Pattinson: Do të vdisja për dashuri

  Mesazh  Angel_Dreams prej Wed Nov 30, 2011 10:17 pm

  Robert Pattinson ka zbuluar se ai do të jepte gjithçka, madje edhe jetën e tij për ata që i do.

  Aktori 25 vjeçar, i cili është në lidhje me kolegen e tij të “Twilight”, Kristen Stewart, është shprehur i gatshëm të humbasë dhe jetën e tij vetëm për të mbrojtur ata që i do.

  “Mendoj se nëse e dashuroni dikë, atëherë duhet të ndiheni si i tillë. Nëse jeni në dashuri me dikë, atëherë duhet të jeni të gatshëm të vdisni për të, ashtu sikurse dhe unë”, ka thënë Pattinson.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:59 am