AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Elvana Gjata foto nga performanca e saj, në Mojito Club Velipojë

  Share
  avatar
  AlbSpace Staff
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 170
  Join date : 08/06/2009
  Location : Albania

  Elvana Gjata foto nga performanca e saj, në Mojito Club Velipojë

  Mesazh  AlbSpace Staff prej Sat Nov 26, 2011 9:35 pm

  Elvana është një nga këngëtaret më seksi të skenës shqiptare, para 2 netësh Elvana ka qenë e ftuar sëbashku me Flori Mumajesin për të kënduar, në një nga diskot verore në Velipojë në Mojito Club.

  Elvana është veshur në një mënyrë shumë seksi duke cmendur dhe fansat e shumtë të saj.


   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:51 am