AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Elvana Gjata - Vetem ty te kam

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Elvana Gjata - Vetem ty te kam

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 3:35 pm

  ouuu
  ditet me te mira i kalojvetem me ty
  oret dhe minutat si harrojjj
  mbylli syt ti te me
  ndjesh ti gjithon jam me tyy
  me kerko me kerkooo
  te lutem me kupto kur nuk te
  e mbaj inat dhe pse lotet i fshehh
  ohouu
  un e di nje perqafim nga ty sa
  shum qe me mungon

  ref2#. vetem ty te kam zemer tyy
  arohu me pran te shoh ne syy
  mos ki frig te kam shpirt
  jam ok te kisha dhe ste kisha

  mmm ohh sa dua te me thuash te dua
  sa dua te me thuash tani
  baby ti je ajo qe me mungon… tiihh

  ref4#. vetem ty te kam zemer tyy
  arohu me pran te shoh ne syy
  mos ki frig te kam shpirt
  jam ok te kaam shptirt kisha dhe ste kisha

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:58 am