AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Elvana Gjata - Nuk jane me

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Elvana Gjata - Nuk jane me

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 3:51 pm

  Jo! ajo nuk e do
  për një tjeter lutet, lutet
  dhe ai po fiket, shuhet.
  Ai pret një fjale të saj
  hera e pare qe lutet, lutet
  me nuk puthen

  REF: ouuuuu
  Nuk jane me puthjet e tij
  Nuk jane me puthjet e saj
  mbeti vetem nje kujtim
  te dy kane faj
  puthjet e saj nuk i gjen jo jo ai
  ishte puthja me e ngrohte
  nga lotet e tij
  nga lotet e tij
  nga lotet e tijaa
  nga lotet e tij

  Ai veten nuk e do
  fjale e fundit sot po shkruhet
  mbetet nje kujtim qe s´thuhet
  ajo jo nuk ka motiv te qaj drejt nje fundi shkojne dhe luten
  me nuk puthen

  REF:
  nuk jane me puthjet e tij
  nuk jane me puthjet e saj
  mbeti vetem nje kujtim
  te dy kane faj
  puthjet e saj nuk i gjen jo jo aii
  ishte puthja me e ngrohte nga lotet e tij
  nga lotet e tij
  nga lotet e tij
  nga lotet e tijaa
  nga lotet e tij
  ouuuuu
  Nuk jane me puthjet e tij
  Nuk jane me puthjet e saj
  mbeti vetem nje kujtim
  te dy kane faj
  puthjet e saj nuk i gjen jo jo ai
  ishte puthja me e ngrohte
  nga lotet e tij

   Ora është Tue Nov 20, 2018 2:15 pm