AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Flori, Elvana dhe Dj Andy, per here te pare ne Kanada

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Flori, Elvana dhe Dj Andy, per here te pare ne Kanada

  Mesazh  Angel_Dreams prej Fri Nov 25, 2011 10:53 pm

  Tashmë ata janë të pandarë nga njëri-tjetri. Flori Mumajesi, Elvana Gjata dhe Dj Andy Gramm, po i shohim çdo ditë e më shumë bashkë në koncerte dhe kjo sepse suksesin e kanë gjithmonë të garantuar.

  Të tre bashkë do të shkojnë edhe në Kanada, ku do të mbajnë një koncert për të gjithë shqiptarët atje. Sipas videos që kanë hedhur në profilet e tyre në Facebook, kjo është hera e parë për artistët që shkojnë në Kanada dhe të tre bashkë premtojnë show dhe spektakël për të gjithë shqiptarët e Torontos. Të tre bashkë janë më të suksesshmit në fushat ku aderojnë, Elvana si këngëtare, Flori si kompozitor dhe këngëtar, ndërsa Andy si Dj dhe si krijues herë pas here.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:27 am