AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Nora Istrefi - Vetem mua

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Nora Istrefi - Vetem mua

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 3:31 pm

  Tre dite ne muaj une jam e lirë
  nje ore e dua te jem me ty
  nente jane minutat qe grindemi ooouu
  pese here me thua se sa me do
  dy fjale e puthje ne qdo sekond
  shtate jane lutjet qe te mos shkoj hoooooj

  Reff:
  Zemer ti pse nuk me thua
  une te besoj dhe te dua
  se nje shpirt une nuk e gjej dot
  me thuaj sooot vetem mua.(x2)

  Tre dite ne muaj une jam e lirë
  nje ore e dua të jem me ty
  nëntë jane minutat qe grindemi ooouu
  pesë here me thua se sa më do
  dy fjalë e puthje ne cdo sekond
  shtatë jane lutjet qe te mos shkoj hoooi

  Reff:
  Zemer ti pse nuk me thua
  une te besoj dhe te dua
  se nje shpirt une nuk e gjej dot
  me thu soot vetem mua.

  Reff:
  Zemer ti pse nuk me thua
  une te besoj dhe te dua
  se nje shpirt une nuk e gjej dot
  me thuaj sooot vetem muaaj sooot vetem mua.(

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:14 am