AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Prifti & polici

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Prifti & polici

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:41 pm

  Nje prift e kishte kishen ne koder dhe ai kishte nje motorrino,por polici pa tjeter donte ta gjobiste, vjen prifti me shpejtesi nga kordra e ne fund te dyshezez kishte semafor dhe kalon vizen e bardhe .,polici i thote.. Gjobe! Se ke kaluar vizen, prifti i thote avash more se un jam edhe me zotin!! Atehere gjobe 2 here se je vete i dyti ne motorr…

   Ora është Wed Jun 20, 2018 8:58 pm