AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Polici rrugores

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Polici rrugores

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 2:05 pm

  Ne nje rrotonto te Qytetit qendronte nje polic aty po kalonte me eskorden e tij nje minister,kur afrohet afer policit ai i nderon,po me grusht e jo me dor,ate e sheh ministri dhe pyet shoqeruesin se si e pershendeti polici me grusht apo i ben syte,jo i thote shoqeruesi dhe mua me grusht mu duk.Ministri i thote shoferit ktheje makinen dhe shko prap afer policit kur afrohet makina afer policit ai i nderon po kesaj here me dore e jo me grusht,ministri i thot shoferit te ndaloje dhe pyet policin? Me thuaj te verteten si me nderove shpar me grusht apo me dore se nuk ka per te ndodhur asgje? Polici i pergjigjet! me grusht se kisha luledielli ne dore??

   Ora është Mon Jun 18, 2018 1:32 am