AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

Barsaleta

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   Ja si burri fillon ta preki gruan :D 0Angel_Dreams447Shiko mesazhin e fundit prej Sat Nov 26, 2011 10:43 am
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Burri ne WV :D 0Angel_Dreams290Shiko mesazhin e fundit prej Sat Nov 26, 2011 10:42 am
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   1 teke per mua dhe nje per shokun 0Angel_Dreams366Shiko mesazhin e fundit prej Sat Nov 26, 2011 10:33 am
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   As Birre as Vere 0Angel_Dreams287Shiko mesazhin e fundit prej Sat Nov 26, 2011 10:29 am
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Zonjusha Alkoliste 0Angel_Dreams270Shiko mesazhin e fundit prej Sat Nov 26, 2011 10:26 am
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Papagalli dhe Majmuni... 0Angel_Dreams283Shiko mesazhin e fundit prej Sat Nov 26, 2011 10:23 am
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   Pyet mesuesja nxenesit: 0Angel_Dreams288Shiko mesazhin e fundit prej Sat Nov 26, 2011 10:16 am
nga Angel_Dreams
Asnjë mesazh i ri   3 Mizat Ne Restorant!!! 0BeRaTsI_ZeMeR423Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 8:32 pm
nga BeRaTsI_ZeMeR
Asnjë mesazh i ri   Tregimi Tradhtive 0BeRaTsI_ZeMeR807Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 8:31 pm
nga BeRaTsI_ZeMeR
Asnjë mesazh i ri   Breshka Ne Pazar 0BeRaTsI_ZeMeR415Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 8:30 pm
nga BeRaTsI_ZeMeR
Asnjë mesazh i ri   Burri barkmadh 0Admin388Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 2:07 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Miza dhe Polici 0Admin383Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 2:06 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Polici rrugores 0Admin339Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 2:05 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Nga parajsa ne ferr vetem per nje cakmak 0Admin372Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 2:05 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   G j e r m a n i 0Admin361Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 2:04 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   K a n i b a l i 0Admin369Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 2:03 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Policet budallenj 0Admin335Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 2:03 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Lopa dhe miu 0Admin345Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 2:02 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Luani dhe breshka 0Admin355Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 2:02 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Letra higjenike 0Admin361Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 2:01 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Pse me gjuajte 0Admin357Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 2:00 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Devolliu i Zgjuar 0Admin366Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 2:00 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Plaku dhe plaka 0Admin355Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:59 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Elefanti dhe morri 0Admin363Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:58 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Dy shqiptaret 0Admin360Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:58 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   E dashuruara Dhe Gomari 0Admin742Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:56 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Morrat ne mjeker 0Admin336Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:56 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Tini & Toni ne avion 0Admin313Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:55 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Cuni dhe pleshti 0Admin359Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:55 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Saliu dhe Papagalli 0Admin330Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:54 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Dy Ferarat 0Admin341Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:54 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Trimat e Tiranes 0Admin333Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:52 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Takimi me pinguinin 0Admin337Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:52 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Shoket e gomarit 0Admin334Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:51 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Lavatricja . 0Admin401Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:51 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   T r e n i . 0Admin344Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:50 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Banoret e kines 0Admin463Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:49 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Shqiptari, gjermani, amerikani 0Admin641Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:48 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Spitali budallenjve 0Admin325Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:48 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Djali dhe shitesi 0Admin313Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:47 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Bjondina dhe zeshkanja 0Admin355Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:41 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Prifti & polici 0Admin341Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:41 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Vjedhjaa.. 0Admin319Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:40 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Aksidenti . . 0Admin313Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:39 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   P l a k a . 0Admin304Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:38 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Zogjte . 0Admin501Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:38 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Djali dhe shitesi 0Admin301Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:37 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Misionari.... 0Admin329Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:36 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Djali dhe babai i tij polic 0Admin320Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:35 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Prifti dhe shoket 0Admin313Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jun 06, 2009 1:35 pm
nga Admin
Moderatorët
Red_scorpion, Moderators
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë

Ora është Mon Jul 16, 2018 4:01 pm