AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Miza dhe Polici

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Miza dhe Polici

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 2:06 pm

  Ishte polici ne nje autobuz urban e po e bezdiste nje mize.E kap mizen polici dhe e hedh nga dritarja e i thote:nuk doje te ikje me autobus,ik ne kembe tani.

   Ora është Fri May 25, 2018 6:58 am