AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Prifti dhe shoket

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Prifti dhe shoket

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:35 pm

  Ishte nje prift dhe po pinte me ca njerez dhe u zu muhabeti per grate.dhe filluan gruaja ime keshtu gruaja ime ashtu, dhe prifti i thote si tia bej qe gruaja ime semuret shum shpesh?? dhe ia kthen njeri:sepse mos ka bere ndonje mekat dhe nuk ta ka rrefyer.

   Ora është Wed Jun 20, 2018 8:54 pm