AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Nora Istrefi - Keq u pafshim

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Nora Istrefi - Keq u pafshim

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 3:37 pm

  Lyris Lyrics:

  Mmmmmmm…OUuuuu

  ka shume dit e jav qe nuk duhemi s’bisedojm as s’grindemi
  ne mes nesh gremina e vetmis
  kush kend e leviz udhrrefyesit
  e na korrin qka kemi mbjellur ne kete rrugen tone te dashuris

  REF:

  qka po ndodh me ne eeee
  dita shtohet ku mbetet
  qka po ndodh me ne….pa.. te fundit u pershendetem …
  7 liqenj le t’radhiten 7 kodra para nesh le t’ngriten kur te nisemi ne rrug pa kthim
  lulet rruges na u thafshin
  7 shira ne dit te rafshin vetem mos me thuaj keq u pafshim..ooooo oouu keq u pafshim ooooo
  OOOUUU..OOO

  ku eshte loti im ku mjerimi im
  ti po ik e une nuk qaj as nje fjal e rende nuk dua te dal ,
  puthme dhe njeher sa per lamtumir puthme sa per sy e
  faqe jeta eshte e vetmja ,gjykata ska

  REF:
  qka po ndodh me ne ee..
  dita shtohet ku mbetet
  qka po ndodh me ne pa rrenej te fundit u pershendetem
  7 liqenj le t’radhiten 7 kodra para nesh le t’ngriten
  kur te nisemi ne rrug pa kthim
  lulet rruges na u thafshin
  7 shira ne dit te rafshin vetem mos me thuaj keq u pafshim keq u pafshimmmm..

  eeeeeeeeeee.keqqq .eeeeeeee
  pa rrenej te fundit u pershendetem
  dashnoret ku mbeten per jet u pershendeten
  qka ndodh me ne
  7 liqenj le te rriten 7 kodra per ne shendriten kur te nisemi ne rrug pa kthim
  lulet rruges na u thafshin
  7 shira ne dit te rafshin veq mos thuaj keq u pafshim
  keq u pafshim

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:57 am