AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Malvina Gordi - Vetem ti zemer

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Malvina Gordi - Vetem ti zemer

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 4:09 pm

  Zemra le te lotoj
  Por syrit sja lejoj
  Se loti im je ti
  Dhe sdua ta largoj
  Edhe nese pa deshire
  Loti do te pikoj
  Ti mos u shqeteso
  Se mbi buzet e mia do te ndaloj

   Ora është Wed Jun 20, 2018 3:05 pm