AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Ç'eshte Injoranca

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Ç'eshte Injoranca

  Mesazh  Angel_Dreams prej Sat Nov 26, 2011 11:50 am

  Lindim injorante, disa mbesin gjate gjithe jeten te tille.

  Sipas argumenteve tuaj, kush jane faktoret qe ndikojne per te mbajtur ne erresire nje pjese te popullsise ?

  Eshte injoranca e trasheguar, apo e kushtezuar gjate jetes ?

  Perse injoranca perhapet kaq lehte dhe gjen territor shume te pershtatshem per te shkuar lart e me lart ?

  Perse injoranca kthehet ne mode, perse injoranca eshte kaq kokeforte dhe e bindur per "bindjet" e saj ?

  Perse injorantet dine kaq mire te bashkohen nderkohe qe intelektualet mbeten perhere te vecuar, apo me keq ne hije...

   Ora është Tue Dec 11, 2018 6:44 pm