AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Luani dhe breshka

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Luani dhe breshka

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 2:02 pm

  Ishin kafshet e pyllit dho po benin party dhe i mbaroj birra.Luani i thote lepurit te shkoje te bleje,por ai i pergjigjet jo.dhe Luani dergon breshken.Breshka pranoje.pas 2 oresh degjohet dera krrrrrrac.vjen luani he moje breshke pse u vonove??i thote breshka…..:pusho se nuk do vete fare…!

   Ora është Sun Apr 22, 2018 4:33 am