AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Promovohet “Party and Bullshit”, së shpejti klipi

  Share
  avatar
  AlbSpace Staff
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 170
  Join date : 08/06/2009
  Location : Albania

  Promovohet “Party and Bullshit”, së shpejti klipi

  Mesazh  AlbSpace Staff prej Sat Nov 26, 2011 5:03 pm

  Kënga e shumëpritur që pritet të jetë hit i diskotekave kosovare, “Party and Bullshit” që këndohet nga reperët e grupit Kaos dhe Dafina Rexhepi është promovuar në koncertin “Thank You, USA”.

  Kënga është performuar nga këngëtarët në skenën e koncertit në fjalë dhe ajo pritet që së shpejti të shoqërohet edhe me klip.

  “Party and Bullshit së shpejti me klip”, shkroi Dafina Rexhepi në profilin e saj në Facebook ku postoi dhe videon nga koncerti.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:39 am