AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Saliu dhe Papagalli

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Saliu dhe Papagalli

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:54 pm

  Kur saliu ishte president u ndodh njehere ne nje takim pune ne Bruksel me njeshat e botes.Pas takimit do te behej nje feste e vogel ne nje salle te madhe.Gjysem ore pasi filloj festa pergjegjesi i salles u ngrit per te bere kete loje:ne kete salle eshte nje papagall ,kush e gjen se cfar seksi eshte do te fitoje 1 000 000 dollare por po se gjeti do te gjobitet me 1 000 000 dollare.Te gjithe heshten,u degjua nje ze :eshte mashkull,tha saliu.Fitove por na trego si e gjete.Saliu po tregonte:Kur hyra ne salle mungonte prezantuesi dhe i kerkova papagallit te me prezantonte jam sali presidenti i Shqiperise.
  Papagalli i tha:ME PLASI TRAPI.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 8:55 pm