AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Shqiptari, gjermani, amerikani

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Shqiptari, gjermani, amerikani

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:48 pm

  Nje here shqipetari,gjermani dhe amerikani blene nje shtepi te perbere prej tre katesh,keshtu qe secili e kishte nga nje.Ish pronari i atij vendi u tha atyre se ne mesnate vie djalli me duar te palara.Kur djalli shkoi te amerikani i cili po ndicte nje film amerikani iku,kur shkoi te gjermani i cili po pastronte edhe ai iku por kur shkoi te shqiptari qe po bente petulla shqipetari tha:”Te lutem shko e pastroj duart sepse do te hame petulla!”

   Ora është Sun Apr 22, 2018 7:45 pm