AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  3 Frase Dashurie

  Share

  BeRaTsI_ZeMeR
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 9
  Join date : 06/06/2009
  Age : 24
  Location : Berat - Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  3 Frase Dashurie

  Mesazh  BeRaTsI_ZeMeR prej Sat Jun 06, 2009 8:08 pm

  Qme duhen syt
  kur nuk shihemi?
  Qme duhen kembet
  kur nuk takohemi?
  Qme duhen krahet
  kur nuk perqafohemi?
  Qme duhet zemra kur
  nuk dashurohemi ???

  -----------

  Pash nje lule dhe mendova: erdhi pranvera…
  Pash shiun dhe mendova: Dikush atje lart po qan…
  Pash trishtimin ne syte e nje femije dhe mendova: Ndoshta ka nevoje per ngrohtesi…
  Dhe me vone te pash ty dhe ne fund e kuptova se kam akoma nje arsye per te jetuar.

  -----------


  T'kam dasht me zemet t'kam dashut me shpirt
  Qe ti prej meje do me ik kurr nuk e kam dit
  Nje zemer e pata dhe ate ta fala
  Ma more ma theve dhe per jet ma ktheve
  Me fjal me the te dua
  Me zemer me the sje per mua

   Ora është Wed Sep 19, 2018 7:07 am