AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Fraza Dashurie

  Share

  BeRaTsI_ZeMeR
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 9
  Join date : 06/06/2009
  Age : 23
  Location : Berat - Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Fraza Dashurie

  Mesazh  BeRaTsI_ZeMeR prej Sat Jun 06, 2009 8:06 pm

  Te puth buzen qe te flejsh embel,
  Te puth syrin qe te shofish enderr,
  Te puth faqen qe te ndjehesh mir,
  Me 1000 puthje te them naten e mir.

  ---------------------

  Të dua, për ty vuaj!
  Të dua, për ty shkruaj!
  Të dua, për ty ëndëroj!
  Deri në vdekje ty s’të harroj!

  -----------

  Një ditë Zoti po mendonte,
  diqka zemrës time ti dhuronte..
  te gjith engjujt rreth vetës mblodhi
  dhe për zemrën time vetëm ty të zgjodhi.

   Ora është Sat Feb 24, 2018 12:22 pm