AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Kompozitori i regullt

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Kompozitori i regullt

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:34 pm

  Njè kompozitor ishte shumé i rregullt.Ai kur kompozonte nè shtepi,me qèllim qè tè mos e shqetèsonin,e kishte zakon tè varte njè kartelè nè derèn e jashtme ku shkruhej:”Nuk ka njeri,mos trokisni”Njè ditè,kur po kthehej,dhe tha me vehte :Nuk paska njeri,po kthehem njè dite tjetèr”.

   Ora është Wed Jun 20, 2018 8:38 pm