AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Studenti dhe bahcevani

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Studenti dhe bahcevani

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:31 pm

  Nje burre i shkolluar kur dilte nga shtepia ne mengjez per te shkuar ne mastera pasuniversitare,shikonte komshiun qe u merrte perdite me kopshtin dhe lulet e tij,dhe i thoshte ti je budala,pse nuk meson.Pastaj e pyeste a e njef cfar eshte psh.VIKTOR HYGO?Ai ju pergjigjte jo.E shikon,duhet te shkosh ne shkolle qe te behesh i ditur,jo te punosh ne kopesht.E keshtu vijoj dit me radhe derisa nje dit e pyet kopeshtari-e di kush eshte XHON XHONI?Ai mendohet politikan jo,kengetar,poet,fizikant jo,e i pergjigjet -jo nuk e njoh.Ta them un-eshte ai qe hyn ne shtepine tende,me gruan tende,ne orarin e shkolles tende.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 8:53 pm