AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Policet budallenj

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Policet budallenj

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 2:03 pm

  Nje dite 2 polic dolen ne rruge me vetur per te patrolluar kur papritmas shohin nje emebeltore dhe shkojn qe te blejn nga 1 akullore kur papritmas vjen nje hajdut dhe iu vjdhe makinen, i therret shefi ne baze dhe ju bertet, o ju te mos ditur o ju budallenje qysh jav kan vjedhur veturen, kur njeri nga policet i thot shef mos ta nin se ja kena marr numrin e tabelave…

   Ora është Wed Jun 20, 2018 8:50 pm