AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Lopa dhe miu

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Lopa dhe miu

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 2:02 pm

  Nje dite lopa filloi te tallte miun-dhe i tha!!iiiii ti kaq i vogel dhe me mustaqe ku vete?
  Kthehet miu dhe i thote! Po ti kaq e madhe dhe pa sutjena nuk te vjen turp qe del!!

   Ora është Wed Jun 20, 2018 8:53 pm