AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  E dashuruara Dhe Gomari

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  E dashuruara Dhe Gomari

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:56 pm

  Nje vajze donte shum shum nje djal, por prinderit e vajzes nuk dinin gje, nje dite prinderit e zbulojn dhe i thojn vajzes, do ti thuash te vij ne shtepi e te te kerkoj doren ndryshe ske per ta par me, vajza ja thot djalit, por ai nuk e donte aq shum sa ti kerkonte doren, dhe largohet i merzitur, e shikojn shoket dhe i thon c’far ke qe je i merzitur, ai i tregon gjith muabetin, shoket i pergjigjen mos u merzit e regullojm ne muabetin, ne c’or e ke len takimin e pyesin shket, ne oren tete ok, vin ora tete vajza ishte ne ankth, shoket kishin mar nje gomar edhe ja len mbrapa deres i bien deres dhe ikin, vajza thot babi ora tet ai eshte po tot i ati e ap un, ap deren shef gomarin dhe e mbull prap, vajza i thot e babi kush esht, i ati i pergjigjet ishte nje gomar vajza i pergjigjet e deshperuar po un e dua o ba.

   Ora është Wed Jun 20, 2018 3:10 pm