AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Vesa pjesë e jurisë në X Factor

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Vesa pjesë e jurisë në X Factor

  Mesazh  Admin prej Wed Nov 23, 2011 9:30 pm

  Vesa Luma është angazhuar si pjesëtare e jurisë në shoun “X Factor”.

  Shou televiziv do të emetohet në televizionin Klan nga janari i vitit të ardhshëm deri në muajin maj dhe Vesa është shprehur shumë e nderuar që do të jetë pjesë e jurisë së këtij shou.
  “Shumë e nderuar të jem tashmë zyrtarisht anëtare e jurisë të patentës shumë të njohur botërore X Factor që në Shqipëri do të transmetohet në TV Klan nga janari deri në maj të vitit të ardhshëm”, ka shkruar Vesa në faqen e saj rrjetin social Facebook.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:00 am