AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Pse Redoni u votua nga Rezarta Shkurta?

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Pse Redoni u votua nga Rezarta Shkurta?

  Mesazh  Admin prej Wed Nov 23, 2011 9:28 pm

  Nuk e di nëse i keni ndjekur votimet e këngëtarëve gjatë festivalit “Kënga Magjike 2011″, kur Redoni u votua me pikë maksimale edhe nga këngëtarja Rezarta Shkurtaj.


  Madje, syri ynë në fund kapi se këngëtari fitues nuk e përqafoi aspak vajzën.
  Për ta kuptuar këtë, duhet të kthehemi disa vite më parë, kur Rezarta dhe Redoni kanë qenë të lidhur, madje dhe të fejuar me njëri-tjetrin, dhe si duket nga ai kujtim i mirë ajo ia kthehu me vota pozitive në këtë festival.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:56 am