AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Skam Pasur Nonjehere Kaq Frike Sa Tani

  Share
  avatar
  AlbSpace Staff
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 170
  Join date : 08/06/2009
  Location : Albania

  Skam Pasur Nonjehere Kaq Frike Sa Tani

  Mesazh  AlbSpace Staff prej Sat Jun 13, 2009 11:39 am

  Kësaj nate me hënë të vjeshtës
  Dola fushës të bredh kuturu
  Retë shtuhen me vrap pa reshtur
  Hëna duket aty-këtu


  Porsi retë mendimet e mia
  Po më shtyhen ndër mend më shpesh
  dhe pas tyre gjithnjë gjendesh ti
  si kjo hënë që duket mes resh.


  Hëna shpejt do të zhduket dhe netët
  do të mbeten pa të kurse ti
  në ëndërrimet e mia përjetë
  perëndim s’do të kesh kurrsesi

   Ora është Wed Jun 20, 2018 3:08 pm