AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Fjala Me Me Frike

  Share
  avatar
  AlbSpace Staff
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 170
  Join date : 08/06/2009
  Location : Albania

  Fjala Me Me Frike

  Mesazh  AlbSpace Staff prej Sat Jun 13, 2009 11:38 am

  Nga cila fjal ke frik me shum ?
  TE DUA apo TE URREJ ?
  Cilit veprim i frikesohesh ?
  Nga cila ane ke droj ?
  Cilen do qe te them ?
  Pasi per mua e njejta gje ndodhne te dy rastet
  Ne te njejten koh te dua dhe te urrej
  Malli per ty shpirtin ma kaplon
  E urrejtja per ty syt mu verbon
  O zot si mundet te mbaj nje shpirt kaq shum ndjenjave
  E si mund te bej ball kaq shum mundimeve
  Pse kaq shum t`dashuroj
  Kur parajsen n`ferr ma shnderrove
  E si mund te urrej
  Kur dashurin e pasjonin ma mesove

   Ora është Fri May 25, 2018 6:57 am