AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Pijanecat ....

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Pijanecat ....

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:27 pm

  Ishin dy pijaneca sa kishin dale nga klubi per me shku ne shpi mirpo ishte tu ra shi dhe buze trotuarit ishte mbledh uje dhe njeri nga pijanecat tha un po hedhem ne uje se me ka marr madhi mu la dhe hedhet por aty ishte uje i ceket dhe tash po i thot tjetri ik pak se po hedhem edhe une jo i thot ai tjetri hidhu pak ma andej se ktu asht ceket.

   Ora është Wed Jun 20, 2018 8:55 pm