AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Anjeza Shahini: Dashuria e vertete nuk me ka ardhur akoma

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Anjeza Shahini: Dashuria e vertete nuk me ka ardhur akoma

  Mesazh  Admin prej Mon Jun 08, 2009 1:39 pm

  Ka vendosur të qëndrojë neutrale. Më mirë me asnjë, sesa të rrezikojë dhe t’i bëjë në njëfarë mënyre publike bindjet e saj politike, duke kënduar në podiumet e fushatës për zgjedhjet e 28 Qershorit. Por jo se është totalisht kundër. Kjo është thjesht një zgjedhje personale e saj. Në këtë...

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:56 am