AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

Join the forum, it's quick and easy

AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

AlbSpace

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Renditja e People, meshkujt me bustin më të bukur

    AlbSpace Staff
    AlbSpace Staff
    Admin
    Admin


    Numri i postimeve Numri i postimeve : 170
    Join date : 08/06/2009
    Location : Albania

    Renditja e People, meshkujt me bustin më të bukur  Empty Renditja e People, meshkujt me bustin më të bukur

    Mesazh  AlbSpace Staff Sat Nov 26, 2011 5:22 pm

    Në mesin e shumë renditjeve vjetore të hartuara nga revista People, është një që tërheq më shumë vëmendjen e femrave, janë meshkujt me bustin më të bukur dhe që janë më seksi. Në këtë botim të 2011, ai që kryeson listën e mashkullit më seksi gjysëm të zhveshur, është ylli i momentit, Ryan Gosling. Kurse vendin e dytë e zë aktori muskuloz, Gerard Butler. Duke e mbyllyr këtë klasifikim me personazhin më të përfolur nga gazetat rozë, princi Harry.
    Renditja e People, meshkujt me bustin më të bukur  462110Bradley Cooper
    Renditja e People, meshkujt me bustin më të bukur  46211Ryan Gosling, i pari në renditje
    Renditja e People, meshkujt me bustin më të bukur  46212Gerard Butler
    Renditja e People, meshkujt me bustin më të bukur  46213princi Harry
    Renditja e People, meshkujt me bustin më të bukur  46214Zac Efron
    Renditja e People, meshkujt me bustin më të bukur  46215Hugh Jackman
    Renditja e People, meshkujt me bustin më të bukur  46216Joe Manganiello, interpretuesi i ’’True Blood’’
    Renditja e People, meshkujt me bustin më të bukur  46217Modeli Mechad Brooks
    Renditja e People, meshkujt me bustin më të bukur  46218Jude Law, në foto me Sienna Miller
    Renditja e People, meshkujt me bustin më të bukur  46219Kellan Lutz

      Similar topics

      -

      Ora është Mon Apr 29, 2024 1:39 am