AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

Join the forum, it's quick and easy

AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

AlbSpace

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Heroi libian: Djali i Gadafit me ofroi 1 milion euro per ta nxjerre nga Libia, une e cova ne prite

    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
    Join date : 02/06/2009
    Age : 33
    Location : Berat, Albania

    Roleplay Game
    Game Game: 50

    Heroi libian: Djali i Gadafit me ofroi 1 milion euro per ta nxjerre nga Libia, une e cova ne prite  Empty Heroi libian: Djali i Gadafit me ofroi 1 milion euro per ta nxjerre nga Libia, une e cova ne prite

    Mesazh  Admin Wed Nov 23, 2011 10:56 pm

    Djali i Muamar Gadafit, Saifi, në përpjekje për tu larguar nga Libia ndërsa forcat rebele i afroheshin, i ofroi udhëheqësit fisnor të një fshati 1 milion euro për ta dërguar të sigurt drejt Nigerit.
    Heroi libian: Djali i Gadafit me ofroi 1 milion euro per ta nxjerre nga Libia, une e cova ne prite  1322047112-heroi_libanez
    I ashtuquajturi djali playboy i kishte thënë se do i jepte shumën e madhe për të pasur një rrugë të sigurt kalimi. Ai i tha udhëheqësit fisnor se një ditë do rikthehej e do rifitonte pushtetin në Libi.

    Por në vend që ta dërgonte të sigurt drejt Nigerit, Jusuf Saleh Al Hotmani e dërgoi Saifin në një pjesë të shkretëtirës, ku e prisnin rebelët e armatosur. “Ai më ofroi miliona, por gjithë paratë e tij nuk mund të blejnë një grimcë nga rëra jonë ose një pikë nga gjaku i martirëve tanë,” tha Al Hotmani përpara gazetarëve. Deklaratat e tij u bënë publike në momentin kur u shfaq dhe një video nga Saif Al Islam, i cili do të gjykohet në Libi. Ka spekulime se ai do përballet më një dënim me vdekje.

      Ora është Fri May 17, 2024 11:02 am