AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

Join the forum, it's quick and easy

AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

AlbSpace

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Nora triumfon në “Flux”

    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
    Join date : 02/06/2009
    Age : 33
    Location : Berat, Albania

    Roleplay Game
    Game Game: 50

    Nora triumfon në “Flux”  Empty Nora triumfon në “Flux”

    Mesazh  Admin Wed Nov 23, 2011 9:35 pm

    Plot 1500 euro ka futur në xhep këngëtarja Nora Istrefi për një koncert që nuk ka zgjatur vetëm disa minuta në “Flux”, një prej diskotekave më të mëdha në Tiranë.

    Nora triumfon në “Flux”  C6f58_nora2-300x225
    Plot 500 vetë kanë qenë pjesëmarrësit gjatë koncertit të saj, të cilët u dyndën për të ndjekur performancën e këngëtares.
    Plot tre orë kanë pritur fansat derisa Nora doli në skenë, por pas të gjitha posterave e një pjesëmarrjeje rekord që u dyndën në “Flux”, Nora nuk ka denjuar të këndojë më shumë se disa këngë nga repertori i saj.
    Mësohet se faji për një minutazh kaq të limituar të koncertit është i karakterit të këngëve të albumit të saj, të cilat në pjesën më të madhe të rasteve janë bashkëpunime siç janë për shembull bashkëpunimet me këngëtarët Ermal Fejzullahu, Mc Kresha, Xhero etj.

      Ora është Mon Apr 29, 2024 5:31 am