AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Mariza Ikonomi - Me syte lart

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Mariza Ikonomi - Me syte lart

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 4:04 pm

  shoh nje djal vraponte pas dikujt
  shoh nje grua te ulur ne nje stol
  shoh ne qiell
  qielli duket bosh
  shoh veten time
  me nuk po e njoh

  dhe krahet hap dua te fluturoj
  dhe koken ngrej dua te shikoj
  ne mijera njerez dua te zbuloj
  ka ndonje si un qe pak drit kerkon

  nje baba iken nuk kthehet me
  nje femi fle me lot ne sy
  nje tjeter zgjohet mes plumbash pa njeri
  te gjithe per dike
  ka nevoj tani

  dhe krahet hap dua te fluturoj
  dhe koken ngrej dua te shikoj
  ne mijera njerez dua te zbuloj
  ka ndonje si un qe pak drit kerkon

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:50 am