AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Greta koci - Kam mall

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Greta koci - Kam mall

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 3:55 pm

  Mbi xham po shuhet
  Dhe fryma qe le
  Ne shtratin e heshtur
  Ti shtpirt me nuk je
  Erresira po vjen
  Dhe buzet kane frike
  Ne boten e ftohte
  Mengjesi agon
  Ti prap me mungon
  Afrohu tek une
  Te tkisha nje cast me shume
  2x
  Se ti degjova hapat o
  E ule koken larg po shkon
  O me djeg shpirti eja me ngadale
  Nje here te fundit
  Puthme se kam mall
  Mbi xham po shuhet
  Dhe fryma qe le
  Ne shtratin e heshtur
  Ti shtpirt me nuk je
  Erresira po vjen
  Dhe buzet kane frike
  Ne boten e ftohte
  Mengjesi agon
  Ti prap me mungon
  Afrohu te une
  Te tkisha nje cast me shume
  3x
  Se ti degjova hapat o
  E ule koken larg po shkon
  O me djeg shpirti eja me ngadale
  Nje here te fundit
  Puthme se kam mall

   Ora është Tue Nov 20, 2018 1:59 pm