AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

Join the forum, it's quick and easy

AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

AlbSpace

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Ingrid Gjoni - Ekstrem

    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
    Join date : 02/06/2009
    Age : 33
    Location : Berat, Albania

    Roleplay Game
    Game Game: 50

    Ingrid Gjoni - Ekstrem Empty Ingrid Gjoni - Ekstrem

    Mesazh  Admin Sat Jun 06, 2009 3:40 pm

    ti me thuaj nuk ndalem une me ty dua te jem ti je e e imja.eee aaa
    eee aaa eeee…..

    ne nje rruge me emrin tim mbi emrin tend ke shkruar,zemer hej hej pse e b�n un ky jam ti me thuaj, diten tjeter jam vetem e sa po dal sho prap ve� letra,hedh nga lart atje lart nje balon lexoj je e vetmja.

    vetem nje extrem un dhe ti ne syrin tim
    nje extrem une dhe ti ne syrin tim

    ref.
    ti me thua nuk ndalem un me ty dua te jem ti je e e imja,ti me thua nuk ndalem une me ty dua te jem ti e e e dija(2x)

    ne nje rruge me emrin tim mbi emrin tend ke shkruar,zemer hej hej pse e ben un ky jam ti me thuaj, diten tjeter jam vetem e sa po dal sho prap ve� letra,hedh nga lart atje lart nje balon lexoj je e vetmja.

    ref.
    ti me thua nuk ndalem une me t dua te jem ti je e e imja,ti me thua nuk ndalem une me ty dua te jem ti e e e dija

    ref.
    ti me thua nuk ndalem une me t dua te jem ti je e e imja,ti me thua nuk ndalem une me ty dua te jem ti e e e dija

      Ora është Fri Apr 26, 2024 7:10 pm