AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Ingrid Gjoni - Ekstrem

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Ingrid Gjoni - Ekstrem

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 3:40 pm

  ti me thuaj nuk ndalem une me ty dua te jem ti je e e imja.eee aaa
  eee aaa eeee…..

  ne nje rruge me emrin tim mbi emrin tend ke shkruar,zemer hej hej pse e b�n un ky jam ti me thuaj, diten tjeter jam vetem e sa po dal sho prap ve� letra,hedh nga lart atje lart nje balon lexoj je e vetmja.

  vetem nje extrem un dhe ti ne syrin tim
  nje extrem une dhe ti ne syrin tim

  ref.
  ti me thua nuk ndalem un me ty dua te jem ti je e e imja,ti me thua nuk ndalem une me ty dua te jem ti e e e dija(2x)

  ne nje rruge me emrin tim mbi emrin tend ke shkruar,zemer hej hej pse e ben un ky jam ti me thuaj, diten tjeter jam vetem e sa po dal sho prap ve� letra,hedh nga lart atje lart nje balon lexoj je e vetmja.

  ref.
  ti me thua nuk ndalem une me t dua te jem ti je e e imja,ti me thua nuk ndalem une me ty dua te jem ti e e e dija

  ref.
  ti me thua nuk ndalem une me t dua te jem ti je e e imja,ti me thua nuk ndalem une me ty dua te jem ti e e e dija

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:59 am