AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  MultiMSN pa program

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  MultiMSN pa program

  Mesazh  Angel_Dreams prej Wed May 25, 2011 2:52 pm

  Si te hapesh me shum se nje MSN njekohesisht
  Për me bo Windows Live Messenger-in multi ndiqni këto hapa
  1. së pari hapeni Registry Editor (kliko start>run>shkruaje regedit>ok)
  2. shkoni tek registry key:

  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows Live\Messenger

  3. në anën e djathtë në fushën e bardhë klikoni me buttonin e djathtë të mousit dhe krijojeni një
  DWORD Value
  4. këtë DWORD Value të re që e formoni emrojeni MultipleInstances
  5. pastaj hapeni këtë Value "MultipleInstances" dhe ndryshojeni Value data prej 0 në 1
  6. mbylleni Registry Editor-in
  dhe hapni msn dritare derisa ta bllokoni pc


  Faleminderit! AnGeL_DrEamS

   Ora është Tue Dec 11, 2018 6:04 pm