AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  By BeRaTsI_ZeMeR

  Share

  BeRaTsI_ZeMeR
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 9
  Join date : 06/06/2009
  Age : 24
  Location : Berat - Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  By BeRaTsI_ZeMeR

  Mesazh  BeRaTsI_ZeMeR prej Sat Jun 06, 2009 8:05 pm

  Nese prej meje mendja s'te hiqet,
  Nese per mua zemra te digjet,
  Ateher afrohu dhe me prit pak mua,
  Se do te vij ngadal qe te them TE DUA

   Ora është Sun Sep 23, 2018 10:20 am