AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  P a T i t u l l

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  P a T i t u l l

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 6:00 pm

  Pa ty hena nuk ka drite,pa ty djelli nuk rrezit,pa ty jeta ime nuk ka kuptim se ty te dua ,
  vec ty shpirti im !

  Puthja! Dy here hyra sot ne dush, dy here dola i thare. Puthjen qe me le ne gushe nuk desha uji te ma marre!!

  Puthjet me te embla ti mi ke dhuru jeten ty ta fala kur me the: Te du!

  Qe nga hera e pare kur une ty te shikova, nga ato momenente une ne ty u dashurova !

  Sa kam deshire te lahem me ty ne kade te me reshqasish mbi trupin tim ta ndjej aromen tende ..
  miss you .. puthje zemer!!

  Se gishta si ata kurre s’kisha pare, zemren te ta krehin radhe me radhe.
  Te te puthin shpirtin, buze si ato
  s’kisha ndjere, dehje si ajo s’me kish ndodhur tjeter here!!

  S pata kohe te them: Te dua, se me ndalen buzet tua qe gjithmon tash po me shfaqen sikurse diten edhe naten!

  Syte e tu aspirin, goja jote ampicilin, durt e tua andoll , zeri yt i embel sirup per koll.
  Deshta me te tregu ,se je ilaq per mu !!

  Shiu rrjedh nga qielli,uji nga deti, me dhuro nje puthje se nuk behet kiameti !

  Te dua pa mase te dua pa mbarim te dua me shume se sa shpirtin tim.

  Te dua ,te dua per ty do te vdes por ti a me don mua? Pergjigje po te pres!

  Te dua me shpirt ,te dua me zemer deshiroje te kemi te njejtin mbiemer.

  Te dua si vete veten nuk genjej ne dashuri, pergjithnje te jesh e imja dhe e vetmja lumturi!!

  Te dua shqip, Je t’aime frangjisht, Ik hou van jou -flamisht ,Jeg elsker deg -norvegjisht,I love you
  anglisht,ich liebe dich-gjermanisht �,te dua seriozisht.

  Te falenderohem per ate qe me the �PO� si dhe per kujtimet e mrekullueshme qe edhe sot ne zemren time shfaqin lumturi.
  Te falenderohem per buzeqeshjet tua dhe puthjet. Te falenderohem per dashurine tende.

  Te kisha qen shqiponje te kisha fluturu, kisha ardh tek ti nje puthje ta kisha dhuru,
  ne sy te kisha shiqu dhe me mall te kisha perqafu !

  Ti je nje deshire magjike qe cdo nje deshiron te kete, deshira ime u plotsua se te kam ty per jet.

  Ti je nje enderr e nates, shume here per ty enderroj, kur vjen ne endrren time dije se shume te dashuroje.

  Ti je endrra qe endrroj ti je shpirti qe me mban, te takova dhe me ike tash te ndjeje qe s te kam pran.

  Ti je shpirti qe m’frymon fryma jote gjall me mban, ti je hana qe ndricon rrezet tua drite me bajn.

  Ti je shpres ti je gezim ti je loqka e shpirtit tim te kam hene te kam diell te kam zemer te kam shpirt
  te pres me shprese me pa durim qe t me behesh fati im.

  Te enderrosh nje Princeshe eshte mrekulli, por te dashurosh nje Princeshe eshte e pa pershkrueshme. Princesha ime!

  Ti je zogu im i dashurise. Do te deshiroja me shume se gjithcka tjeter ne bote, te jem prane teje.
  Kur ti je large meje, jame sikur zogu pa nje krah.

  Ti s’vjen, koha eshte ndaluar une qaj per ty rete qajne per ne!

  Une e di se dashuria e jone ashtu sic eshte, eshte me e forte se vet ne, eshte me e forte edhe se gjithe te tjeret.

  Vec nje here,vec nje here do te doja te t’puthja vec nje here,
  vec nje fjale ooo vec nje fjale do te doja te t’thoja o moje vajze,
  do te doja te t’du, vetem ti je per mu,dua te ledhatoje e te perqafoje!Do te doja te fluturoje lart ne yje te vallzoje,
  me ty do te doja jeten ta kaloja!!

  Vec nje cast do doja,vec nje cast zerin ta degjoja,do te doja vec fytyren ta shikoja,
  do te doja vec nje cast me ty te qendroja,
  do te doja vec nje cast puthjen tende ta shijoja.

  Afrohu dhe me ngroh zemren qe per ty po vuan, afrohu dhe largo dhimbjet qe aq gjate me munduan!

  Afrohu me afer dhe ne sy me shiko, afrohu dhe me thuaj nje fjale, me thuaj qe me do!

  Afrohu ngadal dhe me fal ngrohtesin. Qendro me mua qe te kemi dashurine!

  Asnjehere me gisht guri s mund te gdhendet asnjehere me fjale mali s mund te shembet,
  por nje fjale e hidhur zemren mund ta thyeje shume lehte. Dashuria me fjale mund te vritet.
  cdo gje thyhet dhe ndoshta prap ngjitet por nje zemer kur thyhet nje here smund te ngjitet sa te kete hene dhe diell.

  Atehere shko te lutem, gjeje fatin tend. Pse qan tani kur eshte vone dhe qe mbaruan te gjitha me ty!?
  Deshiroj qe ti ta dish se une dhe ti ishim dikur por nuk do te jemi me kurre bashk.

  Dashuri, kaq dite qe po te pres, bie shi, e di, dhe qielli derdh trishtim. Si mund te rroj pa pakez diell,
  si mund te rroj une pa ty jeta nuk ka kuptim.

  Dashuria ime per ty do te mbaroje atehere kur nje piktor i verber do te arrije te pikturoje zhurmen,
  e nje petali trendafili qe bie mbi toke ngadale.

  Deri kur ne vuajtje, deri kur ne vetmi, deri kur zemra ime te shpresoj per ty!

  Dikur jetoja per ty dhe syt e tu dhe te doja aq sa s’duhet njeriu. Te gjitha i bera te ishe ne preherin tim, dhe ishe!
  Por lumturia kishte marre rruge tjeter tash neve na mbet vetem pikllimi. � Ik largoju nga une, nuk jam per ty! �

  Disa njerez thone se dashuria jone eshte plotesisht e gabuar dhe se ne duhet te shiqojme jeten me realisht.
  Ata thone se gjasat per ne jane tejet te paketa! Pyetem, athua cka shohin syte e tyre.
  As qe e dijne ata se si ndihem une prane teje dhe as qe kan me e ndier kete ndonjehere.
  Thjesht disa njerez Zoti i ka denuar te jene te liruar nga ndjenjat.

  Do te vdes me zemer te thyer, nga ti jam e zhgenjyer! Se ti me vrave pa meshire!!

  Duke te humbur ty, humba dhe veten.Tani nuk mund ta gjeje dot as njeren e as tjetren !

  Dhe pse e kam kaq te veshtire, po te perze nga zemra ime,
  me mire ndrico si yll i larget , dhe me dil vec ne enderrime.

   Ora është Wed Aug 15, 2018 1:42 am