AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Hena Dhe Yjet

  Share

  BeRaTsI_ZeMeR
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 9
  Join date : 06/06/2009
  Age : 23
  Location : Berat - Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Hena Dhe Yjet

  Mesazh  BeRaTsI_ZeMeR prej Sat Jun 06, 2009 5:00 pm

  Hena Dhe Yjat Jan Deshmimtar Per Dy Te Rinj Qe Tani Jan Ndar
  Djali Vajtonte Me Lot Ne Sy Vajza Kishte Haruar Castet Qe Kaluan Te Dy
  Mas Disa Ditesh Vdiq Nje Djal Mi Varin E Tij Qen Shkruajtur Dy Fjali
  "Ky Djal Vdiq Nga Vetmia,E Vrau Dashuria"
  Para Se Te Vdiste Nj Fjalim La
  "Sa Te Je Dashuria Qetesi Nuk Ka"

  BeRaTsI_ZeMeR-Life Is A Dream

   Ora është Wed Jun 20, 2018 8:58 pm